Artkim Group Yayınlarımız


Biz Kimiz?
Sanayinin, üretimin ve ülke ekonomisinin kalkınmasını, sektör içi dogru iletisimin kurulmasını, uluslararası çapta ürün/hizmet tanıtımlarında aracı olmayı misyon edinmis; kimya sektörünün nabzını tutan, isine tutkuyla baglı yayıncı bir ekibiz.


Ne Yapıyoruz?
Yayıncılık ilkelerini gözetip, müsteri çıkarlarını ön planda tutarak ürün ve hizmetlerinizin,
online ve basılı yayın mecralarımızda uluslararası çapta pazarlamasını gerçeklestiriyor,
marka algınızı yönetiyoruz.


Chem Media; firmalarla hedef kitleleri arasında köprü görevi görerek firmaların dolayısıyla da pazarın büyümesine katkıda bulunmaktadır. Firmaların marka imajlarını güçlendirerek, ürünlerini ve hedeflerini piyasaya en doğru, hızlı ve etkin biçimde tanıtmalarını sağlamaktadır. Yayıncılıgın getirdiği ilkesel sorumlulukları, görevleri ve sektörel yayıncılığın gereklerini gözeterek "sektörle birlikte büyümek" ana prensibidir.

Chem Media; sektörün öncü dergileri; TURKCOAT MAGAZINE, TURKCHEM MAGAZINE, PUTECH & COMPOSITES MAGAZINE, INDUSTRIAL PAINT & SURFACE MAGAZINE, BOYATÜRK & YAPI KİMYASALLARI DERGİSİ,LIFE SCIENCES INGREDIENTS ile birlikte, 2 yılda bir TÜRKİYE KİMYA SANAYİ KATALOĞU’ nu yayımlamaktadır. Yılda 150.000’ in üzerinde sektör profesyoneline ulaşan dergiler; Kimya, Boya, Yapı Kimyasalları, İzolasyon, Poliüretan, Kompozit ,Endüstriyel Yaş ve Toz Boya, Ön İşlem ve Kaplama sektörlerinin gelişiminde ve tanıtımında önemli bir misyon üstlenmistir. Her yıl derginin birkaç sayısı Türkçe/İngilizce olarak yayımlanarak yurt dışında ilgili sektör fuarlarında, katılımcı ve ziyaretçilere dağıtılarak global platformlarda da tanıtım yapmaktadır.